PCSN5D33-680M-RC
MFR.Part #
PCSN5D33-680M-RC
JLCPCB Part #
C17594249
Package
SMD,6x6mm
Description
380mΩ 68uH 750mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS