MAX6326XR22+T
MFR.Part #
MAX6326XR22+T
JLCPCB Part #
C2066295
Package
SC-70-3
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 185ms 1V~5.5V 2.2V Active Low No No Push-pull Voltage Monitor SC-70-3 Supervisor and Reset ICs ROHS