ETOR401CTN332MEB7U
MFR.Part #
ETOR401CTN332MEB7U
Description
-40℃~+105℃ 31.8mm 3300uF 400V 76.2mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS