APXT160ARA271MF80G
MFR.Part #
APXT160ARA271MF80G
Description
-55℃~+105℃ 15000hrs@105℃ 16V 2.85A@100kHz 22mΩ 270uF 6.3mm 8mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS