ISZ24DP10LMATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
ISZ24DP10LMATMA1
Description
1.4nF 10.3A 100V 280mΩ@4.5V 2V 32pF 39.3nC@10V 63W 98pF P-Channel - MOSFETs ROHS