ISC073N12LM6ATMA1
MFR.Part #
ISC073N12LM6ATMA1
JLCPCB Part #
C20191682
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 120V 125W 14.4nC@4.5V 2.2V 2.6nF 21pF 610pF 7.3mΩ@10V 86A N-Channel TDSON-8 MOSFETs ROHS