IPTG054N15NM5ATMA1
MFR.Part #
IPTG054N15NM5ATMA1
JLCPCB Part #
C20191630
Package
HSOG-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.6nF 143A 150V 250W 4.6V 44pF 5.4mΩ@10V 5.7nF 73nC@10V N-Channel HSOG-8 MOSFETs ROHS