IPD023N04NF2SATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPD023N04NF2SATMA1
JLCPCB Part #
C20191571
Package
TO-252-3
Description
-55℃~+175℃ 1.8nF 143A 150W 2.3mΩ@10V 3.4V@81uA 4.8nF 40V 68nC@10V 98pF N-Channel TO-252-3 MOSFETs ROHS