TCMID105AT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
TCMID105AT
Description
-55℃~+125℃ 1uF 20V 9Ω ±20% - Tantalum Capacitors ROHS