STM32L100RBT6ATR
MFR.Part #
STM32L100RBT6ATR
JLCPCB Part #
C2052954
Package
LQFP-64(10x10)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~3.6V 128KB 12bit 12bit 16KB 2KB 32 Bit 32MHz 51 ARM Cortex-M3 Built-in FLASH LQFP-64(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS