GF1C471MF115A00CV0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
GF1C471MF115A00CV0
JLCPCB Part #
C191234
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
11.5mm 16V 3.5mm 3000hrs@105℃ 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS