DFE201208S-1R0M=P2
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DFE201208S-1R0M=P2
JLCPCB Part #
C2050457
Package
0805
Description
1uH 2.1A 84mΩ ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS