RCE5C2E180J1M1H03A
MFR.Part #
RCE5C2E180J1M1H03A
JLCPCB Part #
C20045347
Package
Plugin,P=5mm
Description
18pF 250V C0G、NP0 ±5% Plugin,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS