DE6B3KJ151KB4BE01J
MFR.Part #
DE6B3KJ151KB4BE01J
JLCPCB Part #
C20041511
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 150pF 300V X1、Y2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS