DFE252008C-4R7M=P2
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DFE252008C-4R7M=P2
JLCPCB Part #
C2044424
Package
1008
Description
1.1A 4.7uH 438mΩ 650mA ±20% 1008 Power Inductors ROHS