5KMC18CAS-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
5KMC18CAS-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C19844963
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 172A@10/1000us 18V 22.1V 29.2V 5kW@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS