GSESLC15VD323S-2B
Extended
Manufacturer
Suzhou Good-Ark Elec
MFR.Part #
GSESLC15VD323S-2B
JLCPCB Part #
C19841120
Package
SOD-323
Description
1 15V 16.7V 1pF 1uA 350W@8/20us 40V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS