RC-02W152JT
MFR.Part #
RC-02W152JT
JLCPCB Part #
C209977
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS