SDD32A36L01(UMW)
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
SDD32A36L01(UMW)
JLCPCB Part #
C19723998
Package
SOD-323
Description
1 1uA 320W@8/20us 36V 3A@8/20us 70pF 75V IEC 61000-4-2 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS