TC0310B1002T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TC0310B1002T5E
JLCPCB Part #
C190321
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS