73M2R010F
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
73M2R010F
JLCPCB Part #
C19613865
Package
2512
Description
-55℃~+180℃ 10mΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS