RPER71H105K3M1C07A
MFR.Part #
RPER71H105K3M1C07A
JLCPCB Part #
C19554969
Package
Plugin,P=5mm
Description
1uF 50V X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS