RPE5C1H390J2P1Z03B
MFR.Part #
RPE5C1H390J2P1Z03B
JLCPCB Part #
C19529325
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
39pF 50V C0G、NP0 ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS