RPER72A472K2S1A03A
MFR.Part #
RPER72A472K2S1A03A
JLCPCB Part #
C19507258
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 4.7nF X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS