AVGA107M63Q24T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AVGA107M63Q24T-F
Description
-40℃~+105℃ 1.99Ω@120Hz 10.8mm 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 63V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS