RPE5C1H100J2K1Z03B
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
RPE5C1H100J2K1Z03B
JLCPCB Part #
C19493593
Package
Plugin,P=5mm
Description
10pF 50V C0G、NP0 ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS