RPER71H104K2P1A03B
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
RPER71H104K2P1A03B
JLCPCB Part #
C19442203
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100nF 50V X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS