225NCN035M
MFR.Part #
225NCN035M
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 113.036Ω@120Hz 16.8mA@10kHz 2.2uF 35V 4mm 5.5mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS