1.5SMC6.8A TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5SMC6.8A TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1975671
Package
SMC
Description
1.5kW@10/1000us 10.5V 143A@10/1000us 1mA 5.8V 6.8V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS