RPE5C1H100J2M1Z03A
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
RPE5C1H100J2M1Z03A
JLCPCB Part #
C19371994
Package
Plugin,P=5mm
Description
10pF 50V C0G、NP0 ±5% Plugin,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS