RPER71H224K2S1C03A
MFR.Part #
RPER71H224K2S1C03A
JLCPCB Part #
C19312847
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
220nF 50V X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS