381LX392M100A052
MFR.Part #
381LX392M100A052
JLCPCB Part #
C19298416
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 3000hrs@105℃ 31mΩ@120Hz 35mm 3900uF 4.4A@20kHz 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS