0805W8F174JT5E
MFR.Part #
0805W8F174JT5E
JLCPCB Part #
C189657
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 17.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS