MS125-101MT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
MS125-101MT
JLCPCB Part #
C187892
Package
SMD
Description
1.2A 100uH 308mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS