FTC201210S6R8MBCA
MFR.Part #
FTC201210S6R8MBCA
JLCPCB Part #
C18724411
Package
SMD,1.2x2mm
Description
1.45A 1.5A 520mΩ 6.8uH ±20% SMD,1.2x2mm Power Inductors ROHS