MF01WFF3003A10
MFR.Part #
MF01WFF3003A10
JLCPCB Part #
C18724380
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
1W 300kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS