FN2-24S3V3CN
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
FN2-24S3V3CN
JLCPCB Part #
C18723780
Package
SIP,19.5x7mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10mA 10mm 19.5mm 21.6V~26.4V 2W 3.3V 3kV 400mA 7mm 80% SIP,19.5x7mm Isolated Power Modules ROHS