LMR36506MSC3RPERQ1
MFR.Part #
LMR36506MSC3RPERQ1
JLCPCB Part #
C1882562
Package
VQFN-9(2.1x2.1)
Description
-40℃~+150℃@(TJ) 1 2.2MHz 3.3V 3V~65V 4uA 600mA Buck Buck Built-in Fixed Yes VQFN-9(2.1x2.1) DC-DC Converters ROHS