LM4050QBIM3-2.5/NOPB
MFR.Part #
LM4050QBIM3-2.5/NOPB
JLCPCB Part #
C1880340
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 15mA 2.5V 41uVrms 50ppm/℃ Fixed Parallel ±0.2% SOT-23-3 Voltage Reference ROHS