EFM32TG210F32-D-QFN32R
MFR.Part #
EFM32TG210F32-D-QFN32R
JLCPCB Part #
C1852036
Package
QFN-32-EP(6x6)
Description
-40℃~+85℃ 1.98V~3.8V 12bit 12bit 24 32 Bit 32KB 32MHz 4KB ARM Cortex-M3 Built-in FLASH QFN-32-EP(6x6) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS