KH-12X12X4.5H-SMT
MFR.Part #
KH-12X12X4.5H-SMT
JLCPCB Part #
C18186468
Package
SMD,12x12mm
Description
-20℃~+70℃ 12V 12mm 12mm 4.5mm 50mA Gull Wing No Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,12x12mm Tactile Switches ROHS