RCT0384R5FLF
MFR.Part #
RCT0384R5FLF
JLCPCB Part #
C177824
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 84.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS