RCT03383RFLF
MFR.Part #
RCT03383RFLF
JLCPCB Part #
C177823
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS