RCT03147RFLF
MFR.Part #
RCT03147RFLF
JLCPCB Part #
C177699
Description
-55℃~+155℃ 100mW 147Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS