CJ6330A25P
Extended
- Manufacturer
- Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
- MFR.Part #
- CJ6330A25P
- JLCPCB Part #
- C17703072
- Package
- SOT-89-3L
- Description
- -40℃~+85℃@(Ta) 1 18V 2.5V 200mV@(100mA) 2uA 300mA 65dB@(1kHz) 67.5uVrms Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable、Short Circuit Protection Positive SOT-89-3L Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS