RCS1005F3923CS
MFR.Part #
RCS1005F3923CS
JLCPCB Part #
C17655651
Description
-55℃~+155℃ 392kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS