1ED3251MC12HXUMA1
MFR.Part #
1ED3251MC12HXUMA1
JLCPCB Part #
C17633230
Package
SOIC-8-300mil
Description
-40℃~+125℃ 1 1.2mA 1.6ns 3.3V~15V 8.5ns 9A 9A IGBT、MOSFET Under Voltage Protection SOIC-8-300mil Isolators - Gate Drivers ROHS