RCS1005F1180CS
MFR.Part #
RCS1005F1180CS
JLCPCB Part #
C17633040
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS