RCS1005F432CS
MFR.Part #
RCS1005F432CS
JLCPCB Part #
C17628023
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS