RC0402F2613CS
MFR.Part #
RC0402F2613CS
JLCPCB Part #
C17621759
Description
-55℃~+125℃ 261kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS